Close

Glutenvrije wrap met zalm en hüttenkäse

Zelf wraps maken is helemaal niet moeilijk. Het is bijna het zelfde als een pannenkoek maken en dat kan toch ook (bijna😮) iedereen?

Dit is een glutenvrije variant gemaakt van boekweitmeel. En omdat ik boekweit te droog vind als je het met water te mengt, kies ik hier voor (haver) melk.

wpid-img_20150322_124219.jpg

Dit heb je nodig voor 2 wraps:

  • 50 gram boekweitmeel
  • 150 ml (homemade) havermelk (kijk bij “sapjes en smoothies” voor een recept voor homemade havermelk)
  • 1 ei
  • tl gedroogde oregano
  • snufje zeezout
  • 100 gram gerookte zalm
  • bakje á 200 gram hüttenkäse
  • komkommer
  • rucola
  • Kokosolie om in te bakken

Bereiding:

Meng in een kom het meel met het ei en de melk. Voeg dan de oregano en het snufje zout toe en meng goed.

Verwarm wat kokosolie in een grote koekenpan en bak de eerste wrap aan beide kanten licht bruin, net als een pannenkoek. Doe het zelfde voor de tweede wrap.

Laat de wraps elk op een bord afkoelen en maak ondertussen van de komkommer lange plakken met een kaasschaaf of dunschiller. Verdeel de hüttenkäse over de 2 wraps en verdeel daarna de zalm over het midden van de wraps. Leg over de zalm 2 plakken komkommer en leg daarop wat rucola. Rol de wraps op.

Je kunt de wraps gemakkelijk de avond van te voren maken, rol ze dan in wat vershoud- of aluminiumfolie. Zo kun je ze gemakkelijk mee nemen naar je werk.

Enjoy! 😀

 

 

Geef een reactie